Location : Home > O > OXETGLJANF-26.000000
OXETGLJANF-26.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MAZ32400ML Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 200MW MINI3
MAZ32400ML original 38305 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
MAZ32400ML Panasonic - SSG (VA) 8000 2012+ DIODE ZENER 24V 200MW MINI 3P Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A20220200 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A20220200 Eaton 157720 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A20220200 IC 40700 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A20220200 NEW 77650 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KE483350A0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 48 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
KE483350A0J0G Amphenol FCI 157570 2016+ 381 TB SOC VER W/LATCH Unitronix Electronics Limited
KE483350A0J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE483350A0J0G NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VM11355000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM11355000J0G Amphenol FCI 157020 2016+ 381 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
VM11355000J0G IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM11355000J0G NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS15110D00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS15110D00J0G Amphenol FCI 157870 2016+ 350 TB PLU PLU WF HOOK/B Unitronix Electronics Limited
TS15110D00J0G IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS15110D00J0G NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1835309 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1835309 Phoenix Contact 157630 2016+ TERM BLOCK HEADER GREEN Unitronix Electronics Limited
416F27125IKT Crystals and Oscillators Crystals 27.12MHz ¡À20ppm Crystal 8pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F27125IKT CTS-Frequency Controls 41495 1538+ CRYSTAL 27.120 MHZ 8PF SMT Alphatek Technology Limited
416F27125IKT CTS-Frequency Controls 56919 2015+ CRYSTAL 27.120 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F27125IKT CTS-Frequency Controls 97310 2015+ CRYSTAL 27.120 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DZ2J330M0L Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 200MW SMINI2
DZ2J330M0L PANASONIC 171000 16+ n/a Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DZ2J330M0L ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1842144 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1842144 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1842144 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1769580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769580000 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769580000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1769580000 Weidmuller 299050 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 26POS BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1706484 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole