Location : Home > O > OXETGLJANF-12.000000
OXETGLJANF-12.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TFZGTR30B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 500MW TUMD2
TFZGTR30B IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TFZGTR30B ROHM Semiconductor 80,000 2013+ Zener Diodes Diode Zener Single 28.415V 3 500mW Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TFZGTR30B ROHM Semiconductor 80,000 2016+ Zener Diodes Diode Zener Single 28.415V 3 500mW enkaite Electronics Co., Ltd
NTLUD3A260PZTAG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 20V 1.3A UDFN6
NTLUD3A260PZTAG 19698 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
NTLUD3A260PZTAG ON Semiconductor 8000 2012+ IGBT Transistors POWER MOSFET 20V 2A 200 M Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
JAN2N6849U Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 18-LCC
JAN2N6849U IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JAN2N6849U IR 1000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
JAN2N6849U IR 1000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
JAN2N6849U NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F52022ALT Crystals and Oscillators Crystals 52MHz ¡À20ppm Crystal 12pF 100 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F52022ALT CTS-Frequency Controls 42175 1538+ CRYSTAL 52.000 MHZ 12PF SMT Alphatek Technology Limited
416F52022ALT CTS-Frequency Controls 57599 2015+ CRYSTAL 52.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F52022ALT CTS-Frequency Controls 97670 2015+ CRYSTAL 52.000 MHZ 12PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1862674 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1862674 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1862674 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1862674 Phoenix Contact 297930 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776494-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1776494-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1776494-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776494-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 3POS 5.80MM SIDE EKT Electronics Co., Ltd
1776494-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 3POS 5.80MM SIDE Global Thunder Electronics Co.,Ltd