Location : Home > O > OTETGLVANF-200.000000
OTETGLVANF-200.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ27D5/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 3W DO204AL
3EZ27D5/TR8 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DFLS240L-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 2A POWERDI123
DFLS240L-7 DIODES 18320 2013+PB PowerDI123 WLParts Electronics ltd
DFLS240L-7 ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DFLS240L-7 14500 14-15+ SOD123F Nego IC Co.Doris@negoic.com
NTMSD2P102R2SG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 2.3A 8-SOIC
NTMSD2P102R2SG ELECTRONIC 27479 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
NTMSD2P102R2SG IC 38590 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
NTMSD2P102R2SG IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NILMS4501NR2 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 24V 9.5A 4-LLP
NILMS4501NR2 IC 37362 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
NILMS4501NR2 ROHS 49810 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FQP16N25C Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 250V 15.6A TO-220
FQP16N25C IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FQP16N25C NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FQP16N25C Originalnew 58201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0395045506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1828320 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1828320 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1828320 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1828320 Phoenix Contact 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1769530000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769530000 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769530000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1769530000 Weidmuller 297650 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 16POS BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com