Location : Home > O > OSTYQ044150
OSTYQ044150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTYQ044150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTYQ044150 TERM BLOCK RISING CLAMP 4POS 147880 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
52949-3 IC 59280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
52949-3 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
52949-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
GL111F33IET Crystals and Oscillators Crystals 11.0592MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 60 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
GL111F33IET IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GL111F33IET NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ095451 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOQ095451 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ095451 On Shore Technology Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
OSTOQ095451 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN HEADER 9POS 5.08MM R/A PCB EKT Electronics Co., Ltd
TJ03015000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ03015000J0G Amphenol FCI 157150 2016+ 762 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
TJ03015000J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ03015000J0G NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1839652 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1839652 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1839652 Phoenix Contact 299090 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1777141 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1777141 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1777141 Phoenix Contact 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1777141 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN HEADER 9POS 5.08MM EKT Electronics Co., Ltd
998132 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 40 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 14-26 AWG