Location : Home > O > OSTYP222150
OSTYP222150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTYP222150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTYP222150 TERM BLOCK RISING CLAMP 22POS 157810 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5364C/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 5W T18
1N5931AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 1.5W DO204AL
1PMT5931BE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 3W DO216AA
1PMT5931BE3/TR13 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ4693-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD123
MMSZ4693-G3-08 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ4693-G3-08 NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
D6020LTP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 12.7A TO220
0387103605 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
YK51603330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK51603330J0G Amphenol FCI 157380 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK51603330J0G IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK51603330J0G NEW 98090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1610160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1610160000 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1610160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN NOLOCK 3.5MM 7-POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1610160000 Weidmuller 297370 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1142340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1142340000 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1142340000 Weidmuller 147370 2016+ SL 5.08/06/180B 3.2SN BK BX Unitronix Electronics Limited
9994320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
9994320000 Weidmuller 156980 2016+ LM 5.08/23/90 3.5SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1705689 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Press Fit