Location : Home > O > OSTYM104150
OSTYM104150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTYM104150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTYM104150 TERM BLOCK RISING CLAMP 10POS 157120 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SZBZX84C6V8LT1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 225MW SOT23-3
SZBZX84C6V8LT1G 789646 13+ fenyang electronics co.,ltd
SZBZX84C6V8LT1G ON 13000 14-15+ N/A Nego IC Co.Doris@negoic.com
SZBZX84C6V8LT1G Originalne 498101 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
325212-01-0 Curtis Industries 147530 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
OSTTS07715A Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTTS07715A IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTTS07715A NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTTS07715A On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLK PLUG 7POS 5.00MM EKT Electronics Co., Ltd
5431615 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
5431615 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5431615 Phoenix Contact 157790 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5431615 Phoenix Contact 298130 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1369710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole