Location : Home > O > OSTYM040150
OSTYM040150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTYM040150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTYM040150 TERM BLOCK RISING CLAMP 4POS 147650 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV2N6796U Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 8A
JANTXV2N6796U MOT 36920 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
JANTXV2N6796U MOT 28031 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
JANTXV2N6796U NEW 88090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDS6679Z Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V 13A 8SOIC
FDS6679Z FAIRCHILD 12550 11+ INLINIC ELECTRONICS CO.,LTD
FDS6679Z IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FDS6679Z NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK30306230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK30306230J0G Amphenol FCI 157120 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK30306230J0G IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK30306230J0G NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3000716 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Blue 12-26 AWG
3000716 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3000716 Phoenix Contact 147830 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3000716 Phoenix Contact 287970 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1974931 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1974931 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1974931 Phoenix Contact 157690 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1974931 Phoenix Contact 298130 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1038950000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1038950000 Weidmuller 156940 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM BLK R/A Unitronix Electronics Limited
1038950000 Weidmuller 287550 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM BLK R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com