Location : Home > O > OSTYL226150
OSTYL226150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTYL226150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTYL226150 TERM BLOCK RISING CLAMP 22POS 157320 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ18D2E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 2W DO204AL
2EZ18D2E3/TR12 IC 57360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5383AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 150V 5W T18
YK50602130J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50602130J0G Amphenol FCI 157620 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50602130J0G IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50602130J0G NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CDBMHT130-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 1A SOD123T
CDBMHT130-HF Comchip 33245 16+ SOD-123HT Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CDBMHT130-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Schottky Diodes & Rectifiers VR=30V IO=1A enkaite Electronics Co., Ltd
CDBMHT130-HF IC 39150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDBMHT130-HF NEW 78970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ08A18200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ08A18200J0G Amphenol FCI 147190 2016+ 750 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
TJ08A18200J0G IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ08A18200J0G NEW 98910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V707025000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
V707025000J0G Amphenol FCI 146980 2016+ 762 TB SOC WF VERTICAL Unitronix Electronics Limited
V707025000J0G IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V707025000J0G NEW 98550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
52013 MIC 18000 2016+ SOP-8 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
52013 MIC 22500 2016 SOP-8 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
52013 MIC 28000 15-16+ SOP-8 ERAI Sale Development
1817796 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1817796 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1817796 Phoenix Contact 147060 2016+ MC 1 5/20-GF-3 5-LR Unitronix Electronics Limited
1817796 Phoenix Contact 298750 2016+ MC 1 5/20-GF-3 5-LR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1828401 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1828401 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1828401 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1828401 Phoenix Contact 297990 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com