Location : Home > O > OSTYL102150
OSTYL102150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTYL102150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTYL102150 TERM BLOCK RISING CLAMP 10POS 147160 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZW03C130-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 130V 1.85W SOD64
BZW03C130-TAP IC 38990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZW03C130-TAP Original n 58952 12+ Rohs IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZW03C130-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 130 Volt 20W 6 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BZW03C130-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Zener Diodes 130 Volt 20W 6 enkaite Electronics Co., Ltd
1PMT4119E3/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 28V 1W DO216
MMSZ4695-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.7V 500MW SOD123
MMSZ4695-G3-08 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ4695-G3-08 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NTD4855N-1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 14A IPAK
NTD4855N-1G ON 20000 2016+ DPAK?3(SINGLEGAUGE) IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
NTD4855N-1G ON Semiconductor 8000 2012+ MOSFET N-CH 25V 14A IPAK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NTD4855N-1G ONSEMI 10000 2013+ Power MOSFET 25 V, 98 A, Single N-Channel, DPAK/IPAK World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
1707036 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole