Location : Home > O > OSTYF160150
OSTYF160150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTYF160150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTYF160150 TERM BLOCK RISING CLAMP 16POS 157880 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AX-15.000MAGV-T Crystals and Oscillators Crystals 15MHz ¡À30ppm Crystal 8pF 80 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
VL24715000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
VL24715000J0G Amphenol FCI 157420 2016+ 500 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
VL24715000J0G IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL24715000J0G NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VD11315000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VD11315000J0G Amphenol FCI 147130 2016+ 381 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
VD11315000J0G IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VD11315000J0G NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1028720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1028720000 Weidmuller 147050 2016+ TERM BLOCK R/A 2POS 3.81MM BLK Unitronix Electronics Limited
1028720000 Weidmuller 288090 2016+ TERM BLOCK R/A 2POS 3.81MM BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com