Location : Home > O > OSTYC232150
OSTYC232150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTYC232150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTYC232150 TERM BLOCK RISING CLAMP 23POS 157140 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ5258C-HE3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 500MW SOD123
MMSZ5258C-HE3-08 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5258C-HE3-08 NEW 78150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDS6984S Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 5.5A/8.5A 8SOIC
FDS6984S N/A 28759 16+ SOP Fantastic Technologies limited.
FDS6984S Distributor 171710 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
FDS6984S 89750 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FDS6984S 38576 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CDST-16-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 75V 150MA SOT23
CDST-16-G 39955 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CDST-16-G Comchip Technology 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDST-16-G STOCK 43800 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1644080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 110¡ã Through Hole
1644080000 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1644080000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 6POS 110 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1644080000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 6POS 110 TIN ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1644080000 Weidmuller 298670 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS 110DEG 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VM04755000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM04755000J0G Amphenol FCI 147770 2016+ 500 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
VM04755000J0G IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM04755000J0G NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OP06000000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OP06000000J0G Amphenol FCI 146940 2016+ 500 TB SOCKET PIN STRIP Unitronix Electronics Limited
OP06000000J0G FCI 2370 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
OP06000000J0G FCI 2670 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
OP06000000J0G IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2282046 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2282046 Phoenix Contact 147430 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2282046 Phoenix Contact 288890 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1939470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution 1 Pole Power Distribution Block 250A 690V
1939470000 Weidmuller 147080 2016+ TERMINAL WPDB 120/35-16-10 Unitronix Electronics Limited
1-284415-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1-284415-2 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ TERM BLOCK RCPT 12POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284415-2 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLOCK RCPT 12POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com