Location : Home > O > OSTYC212150
OSTYC212150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTYC212150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTYC212150 TERM BLOCK RISING CLAMP 21POS 157720 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5942AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 1.5W DO204AL
1N5942AE3/TR13 IC 57980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZG05C62-HE3-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 1.25W DO214AC
MMBZ4716-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 350MW SOT23-3
MMBZ4716-G3-08 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ4716-G3-08 NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DDZ39FS-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 200MW SOD323
DDZ39FS-7 687549 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DDZ39FS-7 DIODES 10000 2013+ SURFACE MOUNT PRECISION ZENER DIODE WLParts Electronics ltd
DDZ39FS-7 687549 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
MMBZ5253B-G3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 25V 225MW SOT23-3
MMBZ5253B-G3-18 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ5253B-G3-18 NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SPB10N10L G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 10.3A TO-263
SPB10N10L G 40306 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SPB10N10L G Distributor 215230 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
SPB10N10L G Infineon Technologies 241820 1538+ MOSFET N-CH 100V 10.3A TO-263 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SPB10N10L G STOCK 43810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
T38427-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38427-02-0 IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38427-02-0 NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325308-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325308-03-0 IC 60020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0397180006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TS09315A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS09315A00J0G Amphenol FCI 147720 2016+ 381 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS09315A00J0G IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS09315A00J0G NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1880821 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1880821 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1880821 Phoenix Contact 147650 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1880821 Phoenix Contact 287290 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
277168-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
AU-Y1006-R Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 1.1 Receptacle Connector 4 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
AU-Y1006-R Assmann Electronics Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
AU-Y1006-R Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
16593-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution 2 Pole Power Stud Terminal Block 600A 600V
16593-2 Eaton 147350 2016+ POWER DISTRIBUTION BLOCK Unitronix Electronics Limited
16593-2 Eaton 289130 2016+ POWER DISTRIBUTION BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1431-2 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.021" (0.38mm ~ 0.53mm) No Tail Solder
1431-2 Electronics 26639 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1431-2 Electronics 26639 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1431-2 IC 38410 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
696838-1 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 3/8 Stud Flat Sided, Tubular 2 AWG Crimp
696838-1 TE Connectivity AMP Connectors 147260 2016+ CONN RING FLAT 2AWG #3/8 CRIMP Unitronix Electronics Limited
696838-1 TE Connectivity AMP Connectors 288490 2016+ CONN RING FLAT 2AWG #3/8 CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com