Location : Home > O > OSTVV040150
OSTVV040150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVV040150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVV040150 TERM BLOCK RISING CLAMP 4POS 147520 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMBZ5230B-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 350MW SOT23-3
MMBZ5230B-7 DIODES 37000 14-15+ N/A Nego IC Co.Doris@negoic.com
MMBZ5230B-7 DIODES 1000 16+ SOT23-3 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MMBZ5230B-7 N/A 73500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MMBZ5230B-7 Diodes Inc. 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A219303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A219303 IC 41060 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MA-505 32.5140M-C0:ROHS Crystals and Oscillators Crystals 32.514MHz ¡À50ppm Crystal 18pF 100 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
MA-505 32.5140M-C0:ROHS EPSON 57129 2015+ CRYSTAL 32.5140MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MA-505 32.5140M-C0:ROHS EPSON 57129 2015+ CRYSTAL 32.5140MHZ 18PF SMD Unitronix Electronics Limited
MA-505 32.5140M-C0:ROHS EPSON 78290 2015+ CRYSTAL 32.5140MHZ 18PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T38335-01-0 Curtis Industries 157570 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T38335-01-0 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38335-01-0 NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASTMHTA-19.200MHZ-XJ-E-T3 Crystals and Oscillators Oscillators 19.2MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable
TS16510A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS16510A00J0G Amphenol FCI 157240 2016+ 508 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS16510A00J0G IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS16510A00J0G NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-34151-1 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-34151-1 STOCK 45470 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
8-34151-1 Original 37864 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
OQ19125003J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
OQ19125003J0G Amphenol FCI 147210 2016+ 350 TB SOC VER W/LATCH Unitronix Electronics Limited
OQ19125003J0G IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ19125003J0G NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1851261 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1851261 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1851261 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1851261 Phoenix Contact 299070 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com