Location : Home > O > OSTVR055150
OSTVR055150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVR055150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVR055150 TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM 147220 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395037012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1707586 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1707586 Phoenix Contact 157840 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1707586 Phoenix Contact 288450 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395219009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole