Location : Home > O > OSTVQ223150
OSTVQ223150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVQ223150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVQ223150 TERM BLOCK RISING CLAMP 22POS 157490 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1792640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 16-24 AWG
1792640000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1792640000 Weidmuller 289070 2016+ ITR 1.5N SI Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792640000 Weidmuller 8000 2012+ ITR 1.5N SI EKT Electronics Co., Ltd
11115 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End, Fork, Hollow 0.453" (11.51mm) Tin
11115 Weidmuller 147350 2016+ TERMINAL DK 4/35 LD 1D 230VAC Unitronix Electronics Limited