Location : Home > O > OSTVQ101150
OSTVQ101150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVQ101150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVQ101150 TERM BLOCK RISING CLAMP 10POS 147420 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AR1PMHM3/84A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 1000V 1A DO220AA
AR1PMHM3/84A Vishay 5782 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
AR1PMHM3/84A Vishay 10000 15+ DO-220AA Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
AR1PMHM3/84A Vishay 23240 12+ DO-220AA SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
YK50507330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50507330J0G Amphenol FCI 147870 2016+ CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50507330J0G IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50507330J0G NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3036518 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-28 AWG
3036518 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3036518 Phoenix Contact 147220 2016+ FEED-THRO MODULAR TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
1943210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole