Location : Home > O > OSTVN15A150
OSTVN15A150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVN15A150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVN15A150 TERM BLOCK RISING CLAMP 15POS 147240 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SZNZ9F5V6ST5G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 250MW SOD923
SZNZ9F5V6ST5G IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SZNZ9F5V6ST5G NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387007304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate