Location : Home > O > OSTVJ204150
OSTVJ204150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVJ204150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVJ204150 TERM BLOCK RISING CLAMP 20POS 157020 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ3.9D/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 2W DO204AL
2EZ3.9D/TR12 IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PLZ27A-G3/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 500MW DO219AC
BZX84B62-G3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 300MW SOT23-3
BZX84B62-G3-18 IC 37950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84B62-G3-18 NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GDZ4V3B-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323
GDZ4V3B-E3-18 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GDZ4V3B-E3-18 NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TZMB62-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 500MW SOD80
TZMB62-GS18 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZMB62-GS18 NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386100404 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
BAT 60B E6433 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 10V 3A SOD323-2
BAT 60B E6433 38125 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
2325-1-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.109" (2.77mm) Silver
2325-1-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2325-1-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297790 2016+ TERM TURRET SINGLE L=2.77MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
726291100 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors - Accessories CONN MICRO USB COVER
726291100 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
726291100 Wurth Electronics Inc 157030 2016+ CONN MICRO USB COVER Unitronix Electronics Limited
A-USB-7-R Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors - Adapters USB A MALE - USB A MALE
A-USB-7-R Assmann WSW Components 147560 2016+ USB A MALE - USB A MALE Unitronix Electronics Limited
A-USB-7-R IC 40250 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-USB-7-R NEW 88110 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282858-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
282858-9 IC 59700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282858-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT 9POS SIDE 10MM EKT Electronics Co., Ltd
282858-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT 9POS SIDE 10MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
282858-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK RCPT 9POS SIDE 10MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1705579 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole