Location : Home > O > OSTVJ200151
OSTVJ200151
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVJ200151 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVJ200151 TERM BLOCK RISING CLAMP 20POS 157110 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1795200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1795200000 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1795200000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 180 6POS SN EKT Electronics Co., Ltd
1795200000 Weidmuller 297970 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1968230000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Free Hanging (In-Line)
1968230000 42150 2012+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
1968230000 Weidmuelle 1900 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
1968230000 Weidmuller 157540 2016+ BLZ 5.08/3 SN GN Unitronix Electronics Limited
1968230000 Weidmuller 297570 2016+ BLZ 5.08/3 SN GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KG18008000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
KG18008000J0G Amphenol FCI 147380 2016+ 500 TB SOC MATCH/TH/TT Unitronix Electronics Limited
KG18008000J0G IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KG18008000J0G NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2717-2-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Double End 0.281" (7.14mm) Silver
2717-2-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2717-2-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298210 2016+ TERM TURRET DOUBLE L=7.14MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2312-1-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.094" (2.39mm) Tin-Lead
2312-1-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2312-1-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297690 2016+ TERM TURRET SINGLE L=2.39MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com