Location : Home > O > OSTVJ184150
OSTVJ184150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVJ184150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVJ184150 TERM BLOCK RISING CLAMP 18POS 157620 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4746A G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 1W DO204AL
1N4746A G IC 57950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C15P-M-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
BZD27C15P-M-18 IC 39060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C15P-M-18 NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAR46FILM Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 100V 150MA SOT23
BAR46FILM STM 13000 14-15+ SOT-23-3 Nego IC Co.Doris@negoic.com
BAR46FILM STMicroelectronics 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IRF6665TR1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V DIRECTFET-SH
IRF6665TR1 IR 183370 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
IRF6665TR1 NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRF6628TR1PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 27A DIRECTFET
IRF6628TR1PBF IR 241680 1538+ MOSFET N-CH 25V 27A DIRECTFET AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRF6628TR1PBF IR 39094 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRF6628TR1PBF IR 45520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
IRF6628TR1PBF NEW 98510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRFL014PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 2.7A SOT223
IRFL014PBF IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IRFL014PBF NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRFL014PBF Vishay Siliconix 157469 15+ MOSFET N-CH 60V 2.7A SOT223 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
STTH8BC060D Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC
STTH8BC060D IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
STTH8BC060D NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546657-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546657-6 IC 57280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1954605 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1954605 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1954605 Phoenix Contact 157880 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1954605 Phoenix Contact 297930 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395105111 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)