Location : Home > O > OSTVI152150
OSTVI152150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVI152150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVI152150 TERM BLOCK RISING CLAMP 15POS 157280 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F25013ALR Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À10ppm Crystal 12pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F25013ALR CTS-Frequency Controls 140200 17+/18+ CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F25013ALR CTS-Frequency Controls 140200 NEW RoHS CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F25013ALR CTS-Frequency Controls 32425 1538+ CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F25013ALR CTS-Frequency Controls 57849 2015+ CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZX84J-C5V6,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 550MW SOD323F
BZX84J-C5V6,115 NXP 139450 17+/18+ DIODE ZENER 5.6V 550MW SC-90 FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84J-C5V6,115 NXP 139450 NEW RoHS DIODE ZENER 5.6V 550MW SC-90 FindCores Electronics Inc.
BZX84J-C5V6,115 NXP 261830 1538+ DIODE ZENER 5.6V 550MW SC-90 Alphatek Technology Limited
BZX84J-C5V6,115 PHILIPS/NXP 50000 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
0395140011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1672630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1672630000 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1672630000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 270 2-POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1672630000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 270 2-POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd