Location : Home > O > OSTVF165081
OSTVF165081
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVF165081 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVF165081 TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM 298410 On Shore Technology Inc. 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVF165081 TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM 157620 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BSS87 E6433 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 240V 260MA SOT-89
BSS87 E6433 Infineon 8500 12+ TO-243AA SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
BSS87 E6433 Infineon Technologies 241500 1538+ MOSFET N-CH 240V 260MA SOT-89 Alphatek Technology Limited
BSS87 E6433 Infineon Technologies 241500 1538+ MOSFET N-CH 240V 260MA SOT-89 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BSS87 E6433 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EM 1V1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 1A AXIAL
1725549 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 45¡ã Free Hanging (In-Line)
1725549 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1725549 Phoenix Contact 297770 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 45DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1351760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1351760000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1351760000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR TERM BLOCK 5.08MM 5POS EKT Electronics Co., Ltd
1351760000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR TERM BLOCK 5.08MM 5POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1837640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole