Location : Home > O > OSTVF165081
OSTVF165081
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVF165081 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVF165081 TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM 298410 On Shore Technology Inc. 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVF165081 TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5.08MM 157620 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387251004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws