Location : Home > O > OSTVE133250
OSTVE133250
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVE133250 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVE133250 TERM BLOCK HDR 13POS VERT 3.81MM 157850 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ2S330M0L Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 150MW SSMINI2
DZ2S330M0L 567894 13+ fenyang electronics co.,ltd
DZ2S330M0L ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0387044905 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0386107503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325113-01-0 Curtis Industries 157010 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
325113-01-0 IC 59960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546306-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws
1-1546306-5 Electronics 27220 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1546306-5 IC 36442 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1-1546306-5 IC 57800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546306-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER STRIP DL 15POS .374 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com