Location : Home > O > OSTVE033150
OSTVE033150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVE033150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVE033150 TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.81MM 157550 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387351403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0387107502 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
ELLH10150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.394" (10.00mm) Vertical Through Hole
ELLH10150 Amphenol PCD 157850 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 10MM Unitronix Electronics Limited
ELLH10150 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELLH10150 NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395121011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole