Location : Home > O > OSTTZ200101
OSTTZ200101
Share on FacebookShare on Facebook
OSTTZ200101 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTTZ200101 TERM BLOCK RISING CLAMP 20POS 157740 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38518-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38518-02-0 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38518-02-0 NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776910-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1776910-3 TE Connectivity AMP Connectors 147200 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1776910-3 TE Connectivity AMP Connectors 287550 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1714537 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)