Location : Home > O > OSTTZ150101
OSTTZ150101
Share on FacebookShare on Facebook
OSTTZ150101 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTTZ150101 TERM BLOCK RISING CLAMP 15POS 157030 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRLBA1304PPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 185A SUPER-220
IRLBA1304PPBF NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HER303GT-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 3A DO201AA
HER303GT-G IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HER303GT-G NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK50104030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK50104030 IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK50104030 NEW 77650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KE18715200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
KE18715200J0G Amphenol FCI 147090 2016+ 500 TB SOCKET CLOSE VER Unitronix Electronics Limited
KE18715200J0G IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE18715200J0G NEW 83850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1902770 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1902770 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1902770 Phoenix Contact 157230 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1902770 Phoenix Contact 289130 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
284517-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
284517-8 TE Connectivity AMP Connectors 288150 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
284517-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HDR 8POS STR 3.81MM EKT Electronics Co., Ltd
284517-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HDR 8POS STR 3.81MM SIMEN Electronics Co.,Ltd