Location : Home > O > OSTTV201150
OSTTV201150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTTV201150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTTV201150 TERM BLOCK RISING CLAMP 20POS 157210 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445I33J20M00000 Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À30ppm Crystal 9pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
0387420002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1682880000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1682880000 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1682880000 Weidmuller 157580 2016+ CONN TERM BLOCK 17POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1682880000 Weidmuller 287450 2016+ CONN TERM BLOCK 17POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PN14-6FF-M N/A 75000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PN14-6FF-M ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FA-20H 32.0000MF20X-K0 Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À10ppm Crystal 10pF 50 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
FA-20H 32.0000MF20X-K0 EPSON 57859 2015+ CRYSTAL 32.00 MHZ 10.0PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FA-20H 32.0000MF20X-K0 EPSON 57859 2015+ CRYSTAL 32.00 MHZ 10.0PF SMD Unitronix Electronics Limited
FA-20H 32.0000MF20X-K0 EPSON 78450 2015+ CRYSTAL 32.00 MHZ 10.0PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
FA-20H 32.0000MF20X-K0 EPSON 78450 2015+ CRYSTAL 32.00 MHZ 10.0PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0395360502 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1830017 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1830017 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1830017 Phoenix Contact 147440 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1830017 Phoenix Contact 297550 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2959531 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 34 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 12-24 AWG
2959531 Phoenix Contact 288010 2016+ CONN VARIOFACE 34POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2959531 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN VARIOFACE 34POS EKT Electronics Co., Ltd
2959531 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN VARIOFACE 34POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
0398800528 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole