Location : Home > O > OSTTV131150
OSTTV131150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTTV131150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTTV131150 TERM BLOCK RISING CLAMP 13POS 146940 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5385AE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 170V 5W T18
1N5385AE3/TR12 IC 57770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTV36B-M3/85A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 38V 600MW DO220AA
PTV36B-M3/85A IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTV36B-M3/85A Vishay 80,000 2013+ Zener Diodes 1.5watt 36volt Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PTV36B-M3/85A Vishay 80,000 2016+ Zener Diodes 1.5watt 36volt enkaite Electronics Co., Ltd
CZRUR3V3B-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 150MW 0603
CZRUR3V3B-HF Comchip Technology 139370 NEW RoHS DIODE ZENER 3.3V 150MW 0603 FindCores Electronics Inc.
CZRUR3V3B-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.15W VZ=3.3V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRUR3V3B-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes 0.15W VZ=3.3V enkaite Electronics Co., Ltd
CZRUR3V3B-HF IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZMB18-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 500MW SOD80
TZMB18-GS18 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX384C18-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
BZX384C18-E3-08 IC 38890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX384C18-E3-08 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI1051X-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 8V 1.2A SC89-6
SI1051X-T1-GE3 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI1051X-T1-GE3 NEW 87350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI1051X-T1-GE3 Vishay Siliconix 262550 1538+ MOSFET P-CH 8V 1.2A SC89-6 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SI1051X-T1-GE3 Vishay Siliconix 684300 1525+ MOSFET P-CH 8V 1.2A SC89-6 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RFP3055 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 12A TO-220AB
RFP3055 In.Stock 150000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RFP3055 NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796694-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-796694-1 TE Connectivity AMP Connectors 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-796694-1 TE Connectivity AMP Connectors 297590 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397510012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1730489 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1730489 Phoenix Contact 157820 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1730489 Phoenix Contact 298170 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1875250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole