Location : Home > O > OSTTS18A15C
OSTTS18A15C
Share on FacebookShare on Facebook
OSTTS18A15C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTTS18A15C TERM BLOCK PLUG 18POS 7.5MM 157790 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-086-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 86 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
40-8785-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-8785-310C Aries Electronics 147890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-8785-310C Aries Electronics 276150 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com