Location : Home > O > OSTTS18A15B
OSTTS18A15B
Share on FacebookShare on Facebook
OSTTS18A15B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTTS18A15B TERM BLOCK PLUG 18POS 7.5MM 157880 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
114-93-322-41-117000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
114-93-322-41-117000 IC 56610 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
114-93-322-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
114-93-322-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157120 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
114-93-322-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009484159 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
851-87-017-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-87-017-30-001101 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-017-30-001101 Preci-Dip 147440 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-017-30-001101 Preci-Dip 298910 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68683-235LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103328-0-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
4-103328-0-10 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 20POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103328-0-10 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1842131 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1842131 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1842131 Phoenix Contact 298590 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0010897223 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-113-01-609101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
350-10-113-01-609101 Preci-Dip 147810 2016+ CONN HDR 7POS 0.200 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-113-01-609101 Preci-Dip 288410 2016+ CONN HDR 7POS 0.200 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1278080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1278080000 Weidmuller 157200 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1278080000 Weidmuller 288970 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1377-2 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin 0.080" (2.03mm) Dia
63233-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 16-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated