Location : Home > O > OSTTS13A15D
OSTTS13A15D
Share on FacebookShare on Facebook
OSTTS13A15D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTTS13A15D TERM BLOCK PLUG 13POS 7.5MM 157210 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-017-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-060-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold