Location : Home > O > OSTTS12A15C
OSTTS12A15C
Share on FacebookShare on Facebook
OSTTS12A15C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTTS12A15C TERM BLOCK PLUG 12POS 7.5MM 157350 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
116-83-624-41-007101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
116-83-624-41-007101 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-83-624-41-007101 Preci-Dip 157050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-83-624-41-007101 Preci-Dip 277850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK22120030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK22120030 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK22120030 NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546212-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-1546212-3 IC 56860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546212-3 TE Connectivity AMP Connectors 157130 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546212-3 TE Connectivity AMP Connectors 298110 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546213-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1-1546213-4 TE Connectivity AMP Connectors 157840 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546213-4 TE Connectivity AMP Connectors 297330 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
36-3553-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS
36-3553-18 Aries Electronics 147820 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS Unitronix Electronics Limited
36-3553-18 Aries Electronics 287370 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
22-16-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST TO-5 4POS GOLD
2-382568-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS TIN
2-382568-4 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-382568-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-382568-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET DIP 24POS DL TIN EKT Electronics Co., Ltd
2-382568-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET DIP 24POS DL TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1761003001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1761003001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761003001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 6POS BLK 54PC TPC Global Service Co.Ltd.
1761003001 Weidmuller 147150 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
430405-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1983660-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural
1983660-1 TE Connectivity AMP Connectors 157630 2016+ 2P PLUG HOUSING Unitronix Electronics Limited
1983660-1 tyco/amp 11968 2014+ Connector Protec Engineering (S) Pte Ltd
1-794953-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
1-794953-4 40064 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1-794953-4 AMP/WSI 10000 17+ 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-794953-4 STOCK 47080 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-794953-4 TE Connectivity AMP Connectors 287870 2016+ CONN PLUG 14POS PANEL MOUNT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796608-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate