Location : Home > O > OSTTS06315B
OSTTS06315B
Share on FacebookShare on Facebook
OSTTS06315B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTTS06315B originalnew 221541 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
OSTTS06315B TERM BLOCK PLUG 3.81MM 6POS 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
OSTTS06315B TERM BLOCK PLUG 3.81MM 6POS 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5383AE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 150V 5W T18
IRF3707ZSTRR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 59A D2PAK
IRF3707ZSTRR 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRF3707ZSTRR International Rectifier 8000 2012+ MOSFET N-CH 30V 59A D2PAK SIMEN Electronics Co.,Ltd
IRF3707ZSTRR IR 242210 1538+ MOSFET N-CH 30V 59A D2PAK Alphatek Technology Limited
1776294-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.315" (8.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
ATTL2R Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Red 12-24 AWG
ATTL2R Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATTL2R Amphenol PCD 147640 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM RED Unitronix Electronics Limited
ATTL2R Amphenol PCD 287350 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1704518 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1704518 Phoenix Contact 157560 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1704518 Phoenix Contact 297730 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2319508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 40 Position Interface Module Terminal Blocks - Spring Connection To Rectangular, Male - KS Interface (2) 12-24 AWG
2319508 Phoenix Contact 147840 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2319508 Phoenix Contact 287750 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16220-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution 2 Pole Power Distribution Block 175A 600V