Location : Home > O > OSTTR151550
OSTTR151550
Share on FacebookShare on Facebook
OSTTR151550 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTTR151550 TERM BLOCK RISING CLAMP 15POS 157230 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4741AUR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 1W DO213AB
1N4741AUR IC 58100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N4741AUR MICROSEMI 10000 2013+ SURFACE MOUNT 1.0W GLASS ZENDER DIODE WLParts Electronics ltd
1N4741AUR MICROSEMI 2000 2013+ SURFACE MOUNT 1.0W GLASS ZENDER DIODE Protec Engineering (S) Pte Ltd
2EZ75D5/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 2W DO204AL
SMAJ5923AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 3W DO214AC
SMAJ5923AE3/TR13 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ5923AE3/TR13 NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK653R7-30C,127 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 100A TO220AB
BUK653R7-30C,127 NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK653R7-30C,127 NXP 262560 1538+ MOSFET N-CH TRENCH TO220AB Alphatek Technology Limited
BUK653R7-30C,127 NXP 262560 1538+ MOSFET N-CH TRENCH TO220AB AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EG01CV0 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1KV 500MA AXIAL
EG01CV0 brenda@hon 77780 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EG01CV0 STOCK 45310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0386390097 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1030110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1030110000 Weidmuller 157280 2016+ CONN HEADER 6POS 3.81MM VERT GN Unitronix Electronics Limited
1030110000 Weidmuller 297750 2016+ CONN HEADER 6POS 3.81MM VERT GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
USB-B-S-S-W-SM-TR Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - B USB 2.0 Receptacle Connector 4 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
USB-B-S-S-W-SM-TR Samtec 8581 USBB2.0WHITESMD AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
USB-B-S-S-W-SM-TR Samtec Inc. 157750 2016+ USB TYPE B 2.0 WHITE SMD Unitronix Electronics Limited
2288642 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 50 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 12-24 AWG
2288642 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2288642 Phoenix Contact 147570 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2288642 Phoenix Contact 287670 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTT2200150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 20 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.197" (5.00mm) Through Hole
OSTT2200150 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTT2200150 NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTT2200150 On Shore Technology Inc. 157680 2016+ TERM BLOCK RISING CLAMP 20POS Unitronix Electronics Limited
1934260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1934260000 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1934260000 Weidmuller 147780 2016+ LL 5.08/03/90 3.2SN OR BX Unitronix Electronics Limited
5-160558-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 15.5-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated