Location : Home > O > OSTTP242150
OSTTP242150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTTP242150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTTP242150 TERM BLOCK RISING CLAMP 24POS 157730 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VS-ETH3006STRL-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE HYPERFAST 30A D2PAK
VS-ETH3006STRL-M3 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-ETH3006STRL-M3 NEW 78590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SK35/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 3A 50V SMCJ
SK35/TR13 IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SK35/TR13 NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DL4005-13-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 1A MELF
DL4005-13-F DIODES 10015 14-15+ DO-213AB Nego IC Co.Doris@negoic.com
DL4005-13-F Rohs Pb 74841 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A204105 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A204105 Eaton 147310 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A204105 NEW 78850 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A204105 NEW 79050 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CB20220209EB Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CB20220209EB Eaton 147760 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CB20220209EB IC 39240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB20220209EB NEW 88090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5433736 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5433736 N/A 76 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
5433736 Phoenix Contact 157080 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5433736 Phoenix Contact 297810 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395281014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1798160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1798160000 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1798160000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1798160000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK SOCKET 3POS 3.81MM BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1753518 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1753518 Electronics 25441 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1753518 Phoenix Contact 298510 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com