Location : Home > O > OSTTJ100152
OSTTJ100152
Share on FacebookShare on Facebook
OSTTJ100152 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTTJ100152 CONN TERM BLK PLUG 10POS 7.62MM 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
OSTTJ100152 CONN TERM BLK PLUG 10POS 7.62MM 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
OSTTJ100152 CONN TERM BLK PLUG 10POS 7.62MM 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
10-8828-210C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
10-8828-210C Aries Electronics 157260 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
10-8828-210C Aries Electronics 277310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-8828-210C IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1905140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Beige 10-30 AWG
1905140000 Weidmuller 146970 2016+ TERMINAL WDU 4/ZR Unitronix Electronics Limited
1905140000 Weidmuller 288170 2016+ TERMINAL WDU 4/ZR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-83-123-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-123-41-001101 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-644751-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-644751-9 IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-644751-9 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ CONN HEADER 19POS R/A .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-644751-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1971032-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
1971032-4 TE Connectivity AMP Connectors 156950 2016+ 4POS HEADER ASSEMBLY GIC 2.0 Unitronix Electronics Limited
1971032-4 TE Connectivity AMP Connectors 287930 2016+ 4POS HEADER ASSEMBLY GIC 2.0 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1971032-4 TEConnecti 9950 14+ 4POSHEADERASSEMBLY NewChip Enterprises Pte, Ltd.
0908140926 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
0908140926 molex 5888 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
0908140926 molex 5888 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
0908140926 molex 5888 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-1969604-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
1968-2 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin 0.017" (0.43mm) Dia
5-160432-4 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 15.5-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated