Location : Home > O > OSTTC022162
OSTTC022162
0910621006 Uncategorized Miscellaneous CONT UNIT W/ORF CORE 16SGN CV90
28226-1 Uncategorized Miscellaneous O RING
1650157-1 Uncategorized Miscellaneous CONN SOCKET ASSY
1650157-1 TE Connectivity AMP Connectors 140030 NEW RoHS CONN SOCKET ASSY FindCores Electronics Inc.
55A9002-30-2 3670 NE Electrion
55A9002-30-2 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
55A9002-30-2 RAYCHEM 3670 12+ ELECTRION
1472250000 Uncategorized Miscellaneous SL 7.62HP/03/270G 3.2SN BK BX
1650299-3 Uncategorized Miscellaneous CONN SOCKET ASSY
1650299-3 TE Connectivity AMP Connectors 232340 1538+ CONN SOCKET ASSY Alphatek Technology Limited
MDM-31SH004K-F222 Uncategorized Miscellaneous MICRO 31C S 24" RBW JACKS HT
CA3106E24-10PBF80A176F0 Uncategorized Miscellaneous CA-BAYONET
CA3106E24-10PBF80A176F0 ITT 98530 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MDM-15SH005M2-F222 Uncategorized Miscellaneous MICRO 15C S 30" RBW JACKS HT
FRCIR01CF-20-27P-F80-VO Uncategorized Miscellaneous CIR 14C 14#16 FR PIN RECP LINE
FRCIR01CF-20-27P-F80-VO NEW 77450 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CIR020R-24-2P Uncategorized Miscellaneous CIR 7C 7#12 PIN RECP
CIR020R-24-2P NEW 87410 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CIR020R-24-2P NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CIR020R-24-2P IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CIR020R-24-2P NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SN132HO-NR RF/IF and RFID RF Evaluation and Development Kits, Boards MODULE SNAPSTICK USB W/O RADIO
EAC12FSLD Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Adapters 24 Position Edge Adapter Connector Card Slot to Card Slot Panel Mount
EAC12FSLD IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EAC12FSLD NEW 77850 2016+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
EAC12FSLD Sullins Connector Solutions 147440 CONN EDGE ADAPT CARD-CARD 24POS Unitronix Electronics Limited
0117510000 Hardware, Fasteners, Accessories DIN Rail Channel Din Rail Top Hat 0.591" W x 0.217" H (15.00mm x 5.50mm) Slotted Steel 39.370" (1000.00mm)
20-101-0494 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontroller or Microprocessor Modules RabbitCore? Embedded Module Rabbit 2000 22.1MHz 512KB 512KB