Location : Home > O > OSTT7044150
OSTT7044150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTT7044150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTT7044150 TERM BLOCK RISING CLAMP 4POS 147560 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84C11-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
BZX84C11-HE3-18 IC 37570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84C11-HE3-18 NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NTJD4105CT4 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 20V/8V SOT-363
NTJD4105CT4 N/A 85300 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
NTJD4105CT4 ROHS 49810 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DMN4031SSD-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 40V 5.2A 8SO
DMN4031SSD-13 Diodes 26886 12+ 8-SOIC (0.154 3.90mm Width) SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
DMN4031SSD-13 DIODES 1000 16+ SOP-8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BSR316PL6327HTSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 100V 0.36A SC-59
BSR316PL6327HTSA1 IC 38450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BSR316PL6327HTSA1 INFINEON 127612 15+ROHS/11 SC-59SOT2/SOT-23/. futuro trade ltd.
BSR316PL6327HTSA1 NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020110-G141A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
20020110-G141A01LF Amphenol FCI 147660 2016+ 500 TB PLG SKT RA TMT Unitronix Electronics Limited
20020110-G141A01LF IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395116504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
0395072002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
MS272493B5 Connectors, Interconnects Terminal Strips and Turret Boards TERM TURRET SNGL GEB 13.125" L
MS272493B5 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MS272493B5 NEW 87470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63459-2 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
63459-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
62305-2 AMP 1350000 NULL msn:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
62305-2 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
62305-2 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0190080009 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated