Location : Home > O > OSTT2210150
OSTT2210150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTT2210150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTT2210150 TERM BLOCK RISING CLAMP 21POS 157720 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BSO119N03S Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 9A 8DSO
BSO119N03S NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BSO119N03S INFINEON 15000 16+ P-DSO-8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BSO119N03S INFINEON 25000 14-15+ P-DSO-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
BSS83PE6327 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 60V 330MA SOT-23
BSS83PE6327 INFINEON 98500 2016 SOT-23 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BSS83PE6327 NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BSS83PE6327 STOCK 46880 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
FQA6N90_F109 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 900V 6.4A TO-3P
FQA6N90_F109 Electronics 26980 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FQA6N90_F109 IC 38791 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
FQA6N90_F109 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37130-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37130-03-0 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37130-03-0 NEW 98370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387512102 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
OSTTT040180 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTTT040180 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTTT040180 NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTTT040180 On Shore Technology Inc. 147650 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
796864-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
796864-4 657894 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
796864-4 IC 57270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-284415-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
2-284415-1 TE Connectivity AMP Connectors 157150 2016+ TERM BLOCK RCPT 21POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
2-284415-1 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK RCPT 21POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
999347 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole