Location : Home > O > OSTOQ19B150
OSTOQ19B150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTOQ19B150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTOQ19B150 TERM BLOCK HDR 19POS VERT 2.5MM 157190 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3215031 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 300 MCM (kcmil)-2 AWG