Location : Home > O > OSTOQ18A150
OSTOQ18A150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTOQ18A150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTOQ18A150 TERM BLOCK HDR 18POS VERT 7.5MM 147710 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1354260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1354260000 Weidmuller 156980 2016+ SLA 180/7B OG 3.2 Unitronix Electronics Limited
1354260000 Weidmuller 298010 2016+ SLA 180/7B OG 3.2 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1526-4 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End, Fork, Hollow 0.156" (3.96mm) Tin
OP24420000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
OP24420000J0G Amphenol FCI 147790 2016+ 381 TB SOCKET PIN STRIP Unitronix Electronics Limited
OP24420000J0G IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OP24420000J0G NEW 77470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1702138 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 6 Position Terminal Block Header, Male Pins Green 2 Piece, Snap Lock
1702138 Phoenix Contact 147880 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1702138 Phoenix Contact 288650 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1713914 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.375" (9.53mm) Through Hole
1713914 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1713914 Phoenix Contact 298150 2016+ CONN TERM BLOCK 8POS 9.52MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1713914 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 8POS 9.52MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd