Location : Home > O > OSTOQ15B150
OSTOQ15B150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTOQ15B150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTOQ15B150 TERM BLOCK HDR 15POS VERT 2.5MM 157790 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SZMMSZ9V1T1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD123
SZMMSZ9V1T1G IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SZMMSZ9V1T1G ON Semiconductor 139660 NEW RoHS DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD-123 FindCores Electronics Inc.
SZMMSZ9V1T1G ON Semiconductor 80,000 2013+ Zener Diodes ZEN REG 0.5W 9.1V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SZMMSZ9V1T1G ON Semiconductor 80,000 2016+ Zener Diodes ZEN REG 0.5W 9.1V enkaite Electronics Co., Ltd
RH 1AV1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 600MA AXIAL
RH 1AV1 IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RH 1AV1 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020006-G051B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020006-G051B01LF 785241 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
20020006-G051B01LF 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
20020006-G051B01LF 785241 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
20020006-G051B01LF IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1628370000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1628370000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 3POS 90 ORG EKT Electronics Co., Ltd
1628370000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 3POS 90 ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1628370000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 3POS 90 ORG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1628370000 Weidmuller 287750 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS R/A 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
19193-0219 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 5/16 Stud Circular 6 AWG Crimp