Location : Home > O > OSTOQ140150
OSTOQ140150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTOQ140150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTOQ140150 originalnew 221541 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
OSTOQ140150 CONN HEADER 14PS 7.62MM VERT PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EM06715000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 45¡ã Free Hanging (In-Line)
EM06715000J0G Amphenol FCI 147260 2016+ 500 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
EM06715000J0G IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EM06715000J0G NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MV14-8FX-BOTTLE 3M 157580 2016+ CONN FORK VINYL INSUL 100PC Unitronix Electronics Limited
MV14-8FX-BOTTLE IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MV14-8FX-BOTTLE NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1851083 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1851083 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1851083 Phoenix Contact 288670 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3209634 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 3 Position Terminal Block Red Plug Connection 5.2mm