Location : Home > O > OSTOQ120551
OSTOQ120551
Share on FacebookShare on Facebook
OSTOQ120551 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTOQ120551 originalnew 221541 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
OSTOQ120551 CONN HEADER 12POS 7.62MM R/A PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
OSTOQ120551 CONN HEADER 12POS 7.62MM R/A PCB 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIT1618BAA83-XXS-48.000000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 48MHZ ST
0192030030 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Connector
KE06535300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KE06535300J0G Amphenol FCI 157370 2016+ 508 TB SOCKET RA W/LATCH Unitronix Electronics Limited
KE06535300J0G IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE06535300J0G NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PDZ16B,135 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 400MW SOD323
PDZ16B,135 NXP 140210 17+/18+ DIODE VREG 12V 400MW SOD-323 FindCores Electronics Co.,Ltd.
PDZ16B,135 NXP 140210 NEW RoHS DIODE VREG 12V 400MW SOD-323 FindCores Electronics Inc.
PDZ16B,135 NXP 157859 15+ DIODE VREG 12V 400MW SOD-323 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PDZ16B,135 NXP 262590 1538+ DIODE VREG 12V 400MW SOD-323 Alphatek Technology Limited
1786187 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1786187 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1786187 Phoenix Contact 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1786187 Phoenix Contact 8000 2012+ TERM BLK PLUG INV 3POS 5.08MM GN EKT Electronics Co., Ltd
1786187 Phoenix Contact 287870 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com