Location : Home > O > OSTOQ020150
OSTOQ020150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTOQ020150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTOQ020150 654978 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
OSTOQ020150 654978 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
OSTOQ020150 654978 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZT52C6V8LP-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 250MW SOD882
BZT52C6V8LP-TP Micro Commercial Co 139480 NEW RoHS DIODE ZENER 100MW 6.8V SOD-882 FindCores Electronics Inc.
BZT52C6V8LP-TP Micro Commercial Co 261860 1538+ DIODE ZENER 100MW 6.8V SOD-882 Alphatek Technology Limited
BZT52C6V8LP-TP Micro Commercial Co 8000 2012+ DIODE ZENER 100MW 6.8V SOD-882 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZT52C6V8LP-TP Micro Commercial Co 8000 2015+ DIODE ZENER 100MW 6.8V SOD-882 enkaite Electronics Co., Ltd
2EZ30D5-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 2W DO41
2EZ30D5-TP Micro Commercial Co 140000 NEW RoHS DIODE ZENER GPP 2W 30V DO-41 FindCores Electronics Inc.
2EZ30D5-TP Micro Commercial Co 262380 1538+ DIODE ZENER GPP 2W 30V DO-41 Alphatek Technology Limited
1862700 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1862700 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1862700 Phoenix Contact 297650 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1862700 Weidmuller 157270 2016+ SC-SMT 3.81/15/90LF 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
1-796636-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1-796636-2 39694 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1-796636-2 Electronics 27349 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-796636-2 STOCK 46530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-796636-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0395438320 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 20 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole