Location : Home > O > OSTOP242200
OSTOP242200
Share on FacebookShare on Facebook
OSTOP242200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTOP242200 TERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.5MM 147490 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TFZGTR22B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 500MW TUMD2
TFZGTR22B 495875 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TFZGTR22B 495875 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TFZGTR22B NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1948653 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1948653 Phoenix Contact 157430 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1948653 Phoenix Contact 297790 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1959273 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1959273 Phoenix Contact 157690 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1959273 Phoenix Contact 298130 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com