Location : Home > O > OSTOP160200
OSTOP160200
Share on FacebookShare on Facebook
OSTOP160200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTOP160200 TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5MM 147120 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VL22715100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VL22715100J0G Amphenol FCI 156990 2016+ 500 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
VL22715100J0G IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL22715100J0G NEW 79050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395100207 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTOQ090050 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
OSTOQ090050 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ090050 NEW 78510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ090050 On Shore Technology Inc. 147870 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 7.62MM Unitronix Electronics Limited
BS-32-6-P IC 38930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BS-32-6-P NEW 77350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
690-004-621-013 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 2.0 Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
690-004-621-013 Semiconductor 31945 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SIT8008BC-13-33E-36.864000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 36.864MHZ OE
0395138503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1900963 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1900963 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1900963 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
3056129 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 2 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90¡ã to Panel Gray 2 Piece
3056129 IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3056129 Phoenix Contact 147210 2016+ FEED TRHOUGH TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
796734-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
796734-8 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796734-8 TE Connectivity AMP Connectors 297930 2016+ CONN TERM BLOCK 8POS VERT T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com