Location : Home > O > OSTOP060200
OSTOP060200
Share on FacebookShare on Facebook
OSTOP060200 distributors
JAN1N979D-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 56V 500MW DO35
JAN1N979D-1 MICROSEMI 10000 2013+ Silicon 500 mW Zener Diodes WLParts Electronics ltd
JAN1N979D-1 MICROSEMI 2000 2013+ Silicon 500 mW Zener Diodes Protec Engineering (S) Pte Ltd
1N5934P/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 1.5W DO204AL
FQPF14N15 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 150V 9.8A TO-220F
FQPF14N15 FAIRCHILD 99630 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FQPF14N15 FAIRCHILD 35000 2016 TO-220F FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
FQPF14N15 FAIRCHILD 7893 16+ TO-220F Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
VS-10ETF04FPPBF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 10A TO220FP
VS-10ETF04FPPBF IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-10ETF04FPPBF NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LL46-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 100V 150MA SOD80
TJ13518400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ13518400J0G Amphenol FCI 157570 2016+ 508 TB PLU PLU W/HANDLE Unitronix Electronics Limited
TJ13518400J0G IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ13518400J0G NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1738775 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1738775 Phoenix Contact 157350 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1738775 Phoenix Contact 297490 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1861057 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Free Hanging (In-Line)
19164-0079 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Butt Splice, Inline, Individual Openings Connector Crimp 8 AWG Red