Location : Home > O > OSTOP042200
OSTOP042200
Share on FacebookShare on Facebook
OSTOP042200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTOP042200 CONN HEADER TERM BLK 3.5MM 4POS 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
OSTOP042200 CONN HEADER TERM BLK 3.5MM 4POS 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
OSTOP042200 CONN HEADER TERM BLK 3.5MM 4POS 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK50405030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK50405030 IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK50405030 NEW 78090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395232504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
322334 RoHs 15000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
322334 RoHs 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
1954935 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1954935 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1954935 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1924114 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole